anonim.close.srv
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
anonim.close.srv

counter strike
 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cerere admin Bogda^

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Bogda^

Bogda^


Number of posts : 5
Age : 34
Registration date : 28/01/2008

Cerere admin        Bogda^ Empty
MesajSubiect: Cerere admin Bogda^   Cerere admin        Bogda^ Icon_minipostedLun Ian 28, 2008 1:58 pm

[b][i]Vreau si eu admin pe server...plss.....sunt Bogda^........close si anonim....aveti id-u meu.....un rsp pls....si adminu daca imi dati,sa fie pe nume,ca am ip dinamic........joc de o luna pe server si am ranku in jur de 20...nu joc codat......si sunt corect cand iau decizii ca admin.....
Sus In jos
Anon!m
Admin
Anon!m


Number of posts : 66
Registration date : 27/01/2008

Cerere admin        Bogda^ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Bogda^   Cerere admin        Bogda^ Icon_minipostedLun Ian 28, 2008 2:04 pm

DA..PRO...parerea mea e sa ai admin...dar vreau sa vad cat de activ esti pe server/forum...deci mai asteptzi putzin cu adminul..ceilatzi admini ce zic?Very Happy:D
Sus In jos
https://anonim-close.forumgratuit.ro
cLoSe :X




Number of posts : 25
Age : 30
Localizare : Bucuresti
Registration date : 27/01/2008

Cerere admin        Bogda^ Empty
MesajSubiect: :)..vedem..vedem..:)   Cerere admin        Bogda^ Icon_minipostedMar Ian 29, 2008 11:20 pm

Bogda^ esty in clan q anonim...deci o sa stai p srv...fii sigur k o sa ai admin..da dak nu ai ip rutabil..lasa ip aici..vreau sa iti fac o surpriza Smile...:*:*:*...
Sus In jos
https://anonim-close.forumgratuit.ro
Bogda^

Bogda^


Number of posts : 5
Age : 34
Registration date : 28/01/2008

Cerere admin        Bogda^ Empty
MesajSubiect: Bogda^ ~~~~admin...cand??:D~~~~~   Cerere admin        Bogda^ Icon_minipostedJoi Ian 31, 2008 11:33 pm

Haideti ma va rog eu.....vad ca infiecare zi apare cate un admin nou pe server.....mie cand imi dati????close....n iti dau ip ca e dinamic....da merge sa imi dai admin pe nume,mai am pe un server.sunt sigur ca merge....daca e ceva imi spui si ma interesez eu...numele meu pe server de acum inainte o sa fie -|Cry5!s|-Bogda^* .Daca e adminu sa fie pe numele asta.....inca astept Embarassed Crying or Very sad Arrow Question Arrow
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere admin        Bogda^ Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin Bogda^   Cerere admin        Bogda^ Icon_miniposted

Sus In jos
 
Cerere admin Bogda^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Admin play4fun <3 m4a1
» IMPORTANT !!! CITESTE ASTA !!! -Exemplu cerere admin
» tot yo....Bogda^
» as vrea si eu admin !!
» cerere de administrator

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anonim.close.srv :: Cereri :: Cere admin-
Mergi direct la: